Las Vegas'taki Formula 1 yarışına ünlüler damga vurdu

  • Konbuyu başlatan NTV
  • Başlangıç tarihi
N

NTV

Guest
Las Vegas'taki Formula 1 yarışına ünlüler damga vurdu

Formula 1 Las Vegas Grand Prix 2023, ünlüler geçidine döndü. Kylie Minogue'un sahne performansı sahnelediği yarışa, Brad Pitt'ten Justin Bieber'a, Rihanna'dan Paris Hilton'a kadar pek çok ünlü yıldız katıldı.


Formula 1 Las Vegas Grand Prix 2023 etkinliği cumartesi günü gerçekleşti. En uzun ikinci pist olan, "Strip" olarak da bilinen Las Vegas Bulvarı'nda yapılan yarışa ilgi büyüktü.

Ünlü isimlerin de izlemek üzere hazır bulunduğu Formula 1 yarışının en çok öne çıkan ismi, dünyaca ünlü şarkıcı Kylie Minogue oldu.

Oyuncu Terry Crews ile yan yana gelen Minogue, çılgın pozlarla basının karşısına çıktı.

Crews ve Minogue, birlikte selfie çekilmeyi de ihmal etmedi. Formula 1 etkinliğine mavi bir tulumla katılan Minogue, sadece yarışı izlemek için Las Vegas'ta değildi.

Ünlü şarkıcı, sahne performansıyla hayranlarının karşısına çıktı.

55 yaşındaki Amerikalı yıldız, şarkı söylemek üzere sahneye beyaz bir tulumla çıktı.

Formula 1 yarışının ruhuna uygun bir sahne şovu sergileyen Minogue, seyircilerden büyük alkış aldı.

Las Vegas'taki Formula 1 yarışındaki tek ünlü isim Minogue değildi. 59 yaşındaki Amerikalı aktör Brad Pitt de yarışın seyircileri arasındaydı.

Pitt, aynı zamanda çekimleri devam eden Formula 1 filmi "Apex"te başrol oyuncusu.

Max Verstappen'in kazandığı Formula 1 Las Vegas Grand Prix 2023'ün bir başka ünlüsü Justin Bieber da damalı bayrağı sallarken görüntülendi.

Formula 1 yarışını izleyen dünyaca ünlü yıldızlar arasında Paris Hilton, Rihanna, Cara Delevingne, Heidi Klum ve David Beckham da vardı.
 
Üst